Přijměte pozvání do útulných prostor domu v centru Suchdola nad Lužnicí. Zrekonstruovali jsme ho podle našich představ o příjemném a pohodlném bydlení na jihočeském venkově.

Užijte si léto s koupáním v průzračných vodách okolních pískoven s odpočinkem na vyhřátém písku a s projížďkami po nekonečných kilometrech zdejších cyklostezek. Zaposlouchejte se do ticha na hrázích zdejších rybníků, zkuste si zarybařit, ať jste nebo nejste aktivními rybáři. Podnikněte procházku nekonečnými lesy, vrátíte se nejen osvěžení, ale přinesete si i košíky plné hub, bandasky malin, ostružin, jahod... . Cítíte-li se vodáky, není nic jednoduššího než si zapůjčit kánoi a sjet řeku Lužnici. Pobyt si zpestřete návštěvou zajímavých lokalit v okolí, ať už se rozhodnete poznat naší, českou stranu nebo vyrazíte za hranici, do sousedního Rakouska.

 

Přejeme si, aby se Vám u nás líbilo, aby Vám nic nechybělo. Mansarda – mezonetový apartmán v domě v centru městečka nabízí moderní komfort v srdci zdejší kouzelné přírody. Snídani si připravíte v kompletně vybavené kuchyni, vychutnáte si jí na terase za ranního zpěvu ptáků a zurčení vody v zahradní fontánce. Po dni naplněném zážitky zasednete ke stolu v kryté pergole, kde dobroty z grilu doprovodí večerní sklenka vína. Až se Vám začnou klížit víčka, rozloučíte se s noční letní oblohou klenoucí se nad Vámi, osvěžíte se v koupelně a zavrtáte se do peřin s hvězdami nadosah. Nádobí po celém dni samozřejmě umyje myčka, pokud jste „nadělali“ nějaké to prádlo, šup s ním do pračky, ráno ho usuší sluníčko.

 

Až Vám dojdou zásoby, nakoupíte u sousedů v „konzumu“ nebo se vypravíte do některého z mnoha obchodů ve městě. Po takové výpravě si zasloužíte něco sladkého na zub - na výběr jsou dvě cukrárny.

Pro inspiraci a usnadnění orientace jsou pro Vás připraveny mapy, informační materiály a popisy lokalit, které doporučujeme navštívit.

Pokud budete potřebovat radu nebo pomoc, jsme Vám k dispozici, samozřejmě bez toho, že bychom jakkoli rušili Vaše soukromí - bydlíme vedle.

 

Ve všech prostorách domu je k dispozici wi-fi připojení.

 

Kalendář s volnými termíny najdete zde.
Cenu ubytování a podmínky rezervace najdete zde.
Rezervovat ubytování si můžete zde.

 

Nebo nám zavolejte na 775 974 368.